Ettevõttest

Inseneribüroo Foor OÜ asutati eesti liiklusinseneride poolt 1992. aastal eesmärgiga pakkuda liikluse korraldajatele innovaatilisi ja kõrge kvaliteediga liiklusalaseid tehnilisi lahendusi. Meie peamine tegevusvaldkond läbi aegade on olnud foorisüsteemide ehitamine ja hooldamine. Siiski on aasta-aastalt meie toodete hulka lisandunud ka teisi liikluse korraldamise süsteeme nagu muutuva teabega märgid, piiripunktide liikluse infosüsteemid, parklasüsteemid jne. Lugege neist täpsemalt kodulehe osas tooted ja teenused.

IB Foori tegevusvaldkonda nimetame täna: „Elektrooniliste liikluskorralduslike süsteemide (ITS) ja foorisüsteemide ehitamine ja hooldamine“. Tegutseme peamiselt Eesti turul ja vähemal määral ka Lätis ja Leedus. IB Foori visioon on olla Baltikumi juhtiv foorisüsteemide ja elektrooniliste liikluslahenduste pakkuja.

Meie töötajad on pikaajalise töökogemuse ja eriharidusega spetsialistid, kellel on oma valdkonnas kogemust isegi kuni 30 aastat. Oleme töötajatega esindatud Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Tarnijatena kasutame tuntud kõrge kvaliteediga ettevõtteid Swarco, Imtech (Peek), Flir (Traficon), Adec, Xtralis.

Meie suuremateks klientideks ja lepingupartneriteks on kohalikud omavalitsused (Tartu, Pärnu, Narva jt), Maanteeamet ning suuremad teedeehitusettevõtted.